Sigortalı Evden Eve Nakliyat

Evden eve taşımacılık sektöründe sizlere hizmet sağlayan Akbaba Nakliyat güvenli eşya taşımacılığının farkını ve önemini biliyor müşterilerimize sigortalı olarak profesyonel eşya taşımacılığı çözümleri üretiyoruz.
Anlaşmalı çalışmış olduğumuz axa oyak, zurich, ray sigorta, allianz, anadolu, aksigorta, hdı sigorta gibi Türkiye’deki en seçkin ve köklü sigorta firmaları tarafından yaptırmış olduğumuz nakliyat sigortası ile eşyalarınızı şehir içi, şehirler arası güvenli olarak nakliyesini yapmaktayız.
sigortalı evden eve nakliyat

Akbaba Nakliyat Süreci Nasıl İşler?

Sigortalı nakliyat öncesinde ilk olarak eşyalarınızın ücretsiz ekspertiz tespiti sağlandıktan sonra geniş kapsamlı eşya envanter listesi çıkarılır. Bu listenin evinizde, işyerinizde bulunan tüm eşyaların listesini kapsamaktadır. Listede bulunan eşyaların her biri piyasa bedeli üzerinden sigortası yapılarak güvence altına alınmış olur. Müşterilerimize genellikle nakliyat sigortası kapsamında iki çeşit sigorta yaparız. Aşağıda belirtmiş olduğumuz maddeler müşterimizin isteğine bağlıdır.

Geniş Kapsamlı Eşya Taşıma Sigortası: Taşınma sırasında en küçük bir eşyanızın dahi zarar görmesi halinde oluşabilecek hasarın karşılanması için yapılan sigortadır.
Dar Teminat Kapsamlı Eşya Taşıma Sigortası: Şehir içi veya şehirler arası nakliyat hizmetlerimizde aracın kaza yapması, yanması, çalınması gibi olabilecek tüm doğal afetlere karşı yapılan eşya sigortasıdır. Genellikle müşterilerimize çoğunluk ile sunmuş olduğumuz hizmet türü evden eve nakliyat olduğu için dar kapsamlı sigorta yeterli olmaktadır.
Ekspertiz işlemleri sonrasında müşterimiz ile anlaşma sağlandıktan sonra karşılıklı olarak evden eve nakliyat sözleşmesi yaparız. Taşınma gününde belirtmiş olduğumuz tüm hususları eksiksiz olarak yerine getirmeyi taahhüt ederiz.Yapmış olduğumuz sigortanın kapsam değeri ise 50.000 TL değerinde eşya sigortası yapmaktayız. Nakliye sırasında zarar gören eşyalar oluşmuş ise ve onarılabilecek bir boyuttaysa firmamız tarafından zararınız karşılanır. Eşya onarılmayacak düzeyde zarar görmüş ise sigorta firması tarafından zararınız karşılanmaktadır.
Yapmış olduğumuz sigortanın kapsam değeri ise 50.000 TL değerinde eşya sigortası yapmaktayız. Nakliye sırasında zarar gören eşyalar oluşmuş ise ve onarılabilecek bir boyuttaysa firmamız tarafından zararınız karşılanır. Eşya onarılmayacak düzeyde zarar görmüş ise sigorta firması tarafından zararınız karşılanmaktadır.

Ankara sigortalı nakliyat firmaları arasında yıllardır bir çok bireyin ve kurumun nakliyat ihtiyaçlarında tercih etmiş olduğu Akbaba evden eve nakliyat ile profesyonel nitelikte eşya nakliye hizmeti alabilirsiniz. Nakliyat sigortası genel şartları hakkında ayrıntılı bilgi almak için günün her saati müşteri temsilcimiz ile görüşebilirsiniz.