Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler arası evden eve nakliyat hizmetlerinde tüm Türkiye genelinin her il ve ilçesine son model nakliyat araçlarımız ve alanında uzman personelimiz ile sizlere hizmet vermekteyiz. Toplamda 20 adet nakliyat aracımız ve 100’e yakın personelimiz ile günlük ve haftalık olarak eşya taşıma hizmeti vermekteyiz.

Şehirler arası nakliyat öncesinde yapılan taşıma işleminin kusursuz ve nitelikli geçmesi bakımından ücretsiz ekspertiz talebinde bulunmanız gerekmektedir. Ekspertiz günün müsait olduğunuz bir zaman diliminde evinize gelerek gerekli iş çalışma programını hazırlar. Bu program dahilinde ne kadar ambalajlama malzemesi kullanılacağı, kaç personel evinizde görev alacağı, hangi ebat bir aracın evinizi taşıyacağı, eşyaların kaçıncı kattan alınıp eşyanın gideceği yerde kaçıncı kata gideceği, asansör ve diğer taşıyıcı ekipmanların kullanımı yönünde önceden eşya tespiti yapılarak kusursuz bir çalışma sizlere sergilenmiş olur.

Akbaba Nakliyat tarafından gerçekleştiren tüm taşınmalar sigorta kapsamında yapılmaktadır. Uzun yollarda oluşan risk durumlarının tümü göz önünde bulundurularak 7/24 kesintisiz, kaliteli hizmet sunmaktayız.
evden eve nakliyat ankara asansörlü

Taşıma süreci nasıl gerçekleşir?

Belirtmiş olduğunuz taşınma tarihte tüm evinizdeki eşyaların demontesi yapılır ve sonrasında ise paketleme malzemeleri kullanılarak tüm eşyalar paketlenir. Kullanmış olduğumuz ambalajlama malzemeleri birinci sınıf malzemelerden oluşmaktadır. Özenle eski evinizden alınan eşyalar özel taşıma araçlarımıza personellerimiz tarafından yüklenir ve aracımız yola çıkar.

Şehirler arası taşınma süresi ortalama 2,3 gün arasında sürebilir veya daha da erken bitebilir. Bu durum eşyanın gideceği km durumuna göre değişiklik gösterebilmektedir. Eşyalarınız yeni evinize ulaştığında personellerimiz tarafından paketlenen eşyaların hepsi açılır. Müşterimiz ve ekspertizimiz gözetiminde eşyalar istenilen yerlere kurulumu yapılır. Taşınma sırasında zarar gören eşyalar var ise firmamız tarafından eşyanın maddi değeri karşılanır eğer eşya tamir edilecek boyutta ise eşyanın hasarı giderilip sizlere teslim edilir.

Müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek bakımından tüm araçlarımızda GPRS sistemi olup uzaktan 7/24 izlenilen araçlardan oluşmaktadır. Böylelikle kaza ve diğer olumsuz durumlarda nakliye sürecinin aksamaması bakımından kaza yapan araçlar oluşursa yedek kamyon gönderilerek eşyalar diğer aracımıza aktarılır.