Şehiriçi Nakliyat

Şehiriçi nakliyat hizmetleri almadan önce bir takım yapmanız gereken unsurlar bulunmaktadır. Ankara şehir içi nakliyat hizmeti sağlayan her taşımacılık firması muhakkak ücretsiz olarak ekspertiz desteği sağlaması gerekmektedir. Firmamızı arayıp günün her hangi bir saati ekspertiz talebinde bulunduğunuz taktirde evinize gelen eksperimiz tüm eşyalarınızı inceler ve inceleme yaptıktan sonra eşyalarınızın türü ve miktarıyla orantılı olan malzeme ve ekipman temini sağlar. Eşyalarınız eksperimiz tarafından görüldükten sonra belirtilen nakliye gününde firmamız eviniz içerisinde profesyonel bir çalışma sergileyecektir.

evden eve nakliyat

Taşıma süreci nasıl gerçekleşir?

Şehiriçi evden eve nakliyat hizmeti sağlanacağı gün eviniz içerisinde verilecek olan hizmetler aşağıda belirtmiş olduğumuz maddeler dahilinde yapılacaktır.

Tüm mobilya türündeki oluşabilecek eşyaların demontesi sağlanır.
Eşyanın yeni gittiği yerde ise personellerimiz montajını sağlar.
Elektronik eşyaların kraft kağıtlara ve sonrasında havalı naylonlara sarılır.
Beyaz eşyalar havalı naylonlara sarılarak paketlenir.
Müşterimiz yüksek katlarda oturuyor ise asansörlü nakliyat ekipmanlarından yararlanır.
Ekspertiz işlemi sonrasında anlaşmalı çalışmış olduğumuz sigorta firmaları tarafından eşya envanter listesindeki tüm eşyalarınız sigorta güvencesi altında taşınacaktır.
Taşımacılık araçlarımızın tümü ev, ofis eşya taşımacılığı işleri için tasarlanmıştır. Araçlarımızın tümünün dış aksamı kapalı çelik kasa iç kısımları ise mobilya ahşap malzemeler ile kaplıdır.
Oturma grubu, koltuk, kumaş vb. eşyalarınız havalı naylonlara sarıldıktan sonra araçlarımıza personellerimiz tarafından taşınır. Eşyanız yeni evinize getirildiğinde sizlerin isteğine uygun bir şekilde yeni evinize personellerimiz yerleşimini sağlar.
Kırılacak türdeki bardak, tabak, porselen, yemek takımı türündeki eşyalarınız ilk olarak kraft kağıtlara sarılır. Daha sonra ise köpüklü karton koliler içerisine konularak personellerimiz tarafından taşınması sağlanır.