Parça Eşya Taşımacılık

Parça eşya taşımacılık hizmetlerinde tüm Türkiye genelinde evden eve ve ofisten ofise parça eşya nakliye hizmetleri sağlamaktayız. Parça eşyalar hangi grup eşyalardan oluşmaktadır?
Bekar eşyası, öğrenci eşyası, çeyiz eşyası, birkaç parça kanepe, dolap, masa vb. eşyalardır. Türkiye’nin her tarafında araçları bulunan şirketimizin komple eşya taşımacılık veya parça eşya taşımacılığı hizmetlerinde sigortalı, ekonomik ve güvenilir olarak hizmet vermekteyiz.

Parça eşya taşımacılığı diğer nakliye hizmetlerine göre daha ekonomik olmaktadır. Çünkü evden eve nakliyat araçlarımız Türkiye içerisinde yaygın olarak dolaştığı için birkaç parça eşyayı araçlarımıza yerleştirerek eşyamızın gideceği güzergahı da aynı olacağından dolayı ekonomik olarak taşınmaktadır. Eşya taşımacılığı hizmetlerinde ücretsiz danışmanlık hizmeti almak için bizimle günün her saati iletişime geçebilirsiniz.

Parsiyel eşya taşımacılığı hizmetlerinde şehir içi ve şehirler arası tüm nakliye hizmetleri 50.000 TL’ye kadar sigorta kapsamı içerisindedir. Akbaba Nakliyat ile ister evden eve, isterseniz ofisten ofise taşımacılık hizmeti alabilirsiniz.
asansörlü nakliyat ankara