Kurumsal Eşya Taşımacılık​

Kamu şirketlerinin ve özel iş merkezlerinin taşımacılığında yılların getirdiği tecrübeler doğrultusunda müşterilerimize kaliteli, güvenilir olarak eşya taşımacılığı hizmeti vermekteyiz. Ankara başta olmak üzere Türkiye genelinde birçok kurumsal firmanın tercihi olan Akbaba Nakliyat ile eşyalarınız profesyonel nitelikte şehir içi, şehirlerarası kusursuz nitelikte taşınabilmektedir. Kurumsal eşya taşımacılığı hizmetlerinden kimler yaralanabilir? Okullar, sağlık kuruluşları, eğitim merkezleri, bankalar, iş merkezleri, ofisler ve kütüphaneler bu hizmetimizden yararlanabilmektedir.

Kurumsal eşya taşımacılık hizmeti, özel bir hizmettir ve sadece kurumsal kimliğe önem veren nakliyat firmaları tarafından sağlanması gerekmektedir. Son yıllarda birçok evden eve nakliyat şirketi tarafından da güvenli bir biçimde yapıldığı görülmektedir.

Taşınma gününde gerekli araç ve ekipmanların kurumları itinalı olarak yerine getirilir. Tüm eşyalarınız firmamız personelleri tarafından demonte edilir ve özenli olarak paketlenmesi yapılır. Dosyalar, evraklar ve diğer özel dökümanlar klasörler halinde hiçbir evrakın yeri karışmadan koliler içersinde taşınır. Böylelikle hiçbir şekilde iş kaybına uğramazsınız. Elektronik eşyalar ve oturma grubu veya özel ekipmanlar var ise bunlarda deneyimli ekimiz tarafından kusursuz nitelikte paketlenir ve araç içine yüklenerek istenilen adrese götürülmek üzere yola çıkar. Kurumsal eşya taşımacılık sektöründe Ankara evden eve nakliyat firmamızın binlerce referansı bulunmaktadır.

asansörlü nakliyat ankara