Evden eve nakliyat hizmetinde Akbaba Nakliyat ekspertiz, sigorta ve paketleme hizmetlerini ücretsiz vermektedir.

Evden eve nakliyat hizmeti

asansörlü nakliyat ankara

Asansörlü Nakliyat

Asansörlü evden eve nakliyat 15 ile 25 kat arasında yükselebilen yani metre hesabı olarak 65 metre yükselen, otomatik, manuel teknolojiye sahip Alman üretimi teknolojidir.

ev eşya depolama

Ev Eşya Depolama

Akıllı Oda Tipi Deponuz size gelir, eşyalarınız demontesi ve montajı yapıldıktan sonra paketlenip deponun anahtarı sadece sizde kalacak şekilde sizlere teslim edilir.
sigortalı evden eve nakliyat

Evden Eve nakliyat

Yıllardır taşımacılık sektöründe evden eve nakliyat hizmeti organizasyonunu ve yönetimini sağlayan Akbaba Nakliyat güvenle ve kaliteyle hizmet vermektedir.

sigortalı eşya taşıma

Sigortalı Taşımacılık

Evden eve taşımacılık sektöründe güvenli eşya taşımacılığının farkını ve önemini biliyor müşterilerimize sigortalı olarak profesyonel eşya taşımacılığı çözümleri üretiyoruz.
evden eve nakliyat

Ofis Büro Taşımacılık

Ofis büro eşya taşımacılığı öncesinde işin temiz ve kaliteli olması için ücretsiz olarak ekspertiz göndermekteyiz. Akbaba Nakliyat olarak eşyalarınızı özenle paketleyip taşımaktayız.

esya-depolama

Parça Eşya Taşımacılık

Akbaba Nakliyat ekibi olarak parça eşya taşımacılık hizmetlerinde tüm Türkiye genelinde evden eve ve ofisten ofise parça eşya nakliye hizmetleri sağlamaktayız.
akbaba-nakliyat-araçları-kamyonları (17)

Kurumsal taşımacılık

Kamu şirketlerinin ve özel iş merkezlerinin taşımacılığında yılların getirdiği tecrübeler doğrultusunda müşterilerimize kaliteli, güvenilir olarak eşya taşımacılığı hizmeti vermekteyiz.
akbaba-nakliyat-araçları-kamyonları (4)

Şehiriçi Nakliyat

Şehir içi nakliyat hizmetleri almadan önce bir takım yapmanız gereken unsurlar bulunmaktadır. Ankara evden eve nakliyat firması olarak muhakkak ücretsiz olarak ekspertiz desteği sağlamaktayız. Bizimle bu hizmetimizden ücretsiz faydalanırsınız.
evden eve nakliyat ankara

Şehirler Arası Nakliyat

Şehirlerarası evden eve nakliyat hizmetlerinde tüm Türkiye’nin her il ve ilçesine son model nakliyat araçlarımız ve alanında uzman personelimiz ile sizlere hizmet vermekteyiz.