Evden Eve Nakliye

Yıllardır taşımacılık hizmetlerinde birçok evden eve nakliye hizmetlerinin organizasyonunu ve yönetimini sağlamaktayız. Akbaba Nakliyat güveni kaliteyle birleştirip sizlere profesyonel düzeyde hizmet sağlamaktadır. Yapmış olduğumuz işin farkındayız. Diğer nakliye firmalarına göre en iyi evden eve nakliyat hizmetlerini sizlere sağlayacağımızın garantisini vermekteyiz. Taşımacılık işleri deneyim ve tecrübeye bağlı olarak gerçekleşir. Nakliyat şirketimizi tercih ederek aslında hızlı, güvenli, kaliteli ve ekonomik düzeyde hizmet alacaksınız.
Akbaba Nakliyat olarak taşımacılık ve ev, ofis eşya depolama alanında tüm müşterilerimize kusursuz olarak nakliye hizmeti vermektir. Ankara’da eşya depolama firması arayanların tercih edebileceği kusursuz depomuzda teknolojik alt yapıya sahip olup oldukça güvenli bir alanda muhafaza edilmektedir.
Evden eve nakliye işlemleri yazımızın başında da belirtmiş olduğumuz gibi deneyim ve tecrübeye bağlı işler olduğundan dolayı bu hususta tecrübe kazanmış nakliyat firmaları ile çalışmanızı öneririz.
Evden eve nakliyat süreci hakkında nasıl bir yol çizeceğimizi aşağıda belirtmiş olduğumuz maddeler dahilinde gerçekleştirilecektir. Lütfen dikkatli bir şekilde okuyunuz. Nakliye işlemi öncesinde bir çok detayı göz önünde bulundururuz. Akbaba Nakliyat eşya taşımacılığı konusunda profesyonel bir bakış açısı ile sizlere kurumsal hizmet sağlamaktadır. Ofisimizin adresi için bağlantıya tıklayınız.
evden eve nakliye ankara

Taşıma süreci nasıl gerçekleşir?

Evden eve taşımacılık hizmeti almaya karar verdiğinizde firmamızı mesai saatleri içerisinde aramalısınız. Bu sayede ücretsiz olarak evinize ekspertiz göndeririz. Ekspertiz işlemindeki amaç taşınma günü olumsuz durum ile karşılaşılmaması ve sizlere profesyonel düzeyde hizmet sunulabilmesi için yapılmaktadır. Ekspertizi taşınma durumu olan eşyaların hepsini gördükten sonra yaparız. Tüm eşyaların listesini yetkili personellerimiz çıkarır. Listedeki eşya içeriğine bağlı olarak taşınma gününde kaç kişilik personel kadrosunun görev alacağını belirleriz. Kullanılcak olan ambalajlama malzemeleri türü ve miktarını belirleriz. Nakliye ekipmanlarının belirlenmesi, eşyanızın miktarıyla orantılı düzeye sahip aracın belirlenmesi gibi birçok ayrıntıyı önceden değerlendirir. Firmamızın eksperi eşyalarınızın nasıl taşınacağı hakkında detaylı bilgi verir. Sonrasında anlaşma olması halinde sözleşme ve sigorta kapsamında evden eve nakliyat hizmetini sizlere sunarız. Müşterilerimizin en çok sormuş olduğu sorular arasında ise evden eve nakliyat fiyatları bulunmaktadır. Fiyatlandırmanın tam olarak belirlenmesi için eşyalarınızın yerinde görülüp tespiti sağlanmalıdır.
Taşınma tarihinizde ekspertiz kontrolü altında taşınan eşyalar firmamızca kayıt altında tutarız. Aynı zamanda eksper tarafından paketleme öncesi ve sonrasında detaylı olarak eşyanın fotoğrafını çeker. Taşınmanızın koordinasyonunu bu hususlar sağlayacaktır. Buradaki tespitimizdeki amaç eşyalarınızın kaybolması veya zarar görmesidir. Bu durumunda olası risklerin önüne geçilmesi planlanmaktadır.
Her bir ev eşyası için en iyi ambalajlama malzemeleri kullanırız. Paketleme işlemi yapıldıktan sonra firmamız bünyesinde çalışan personeller tarafından eşyalarınızı araca yükler. Taşınma sırasında olası kaza durumlarını önceden düşünürüz. Anlaşmalı olarak çalışmış olduğumuz sigorta firması tarafından tüm eşyalarınız taşınma öncesinde güvence altına alınacaktır.
Eşyalarınız yeni adresinize getirildiğinde personellerimiz eşyalarınızı aracımızdan boşaltarak evinize getirir. Talep etmiş olduğunuz odalara eşyanın yerleşimini sağlarlar. Evinizden sökülen eşyaların montajı tarafımızca sağlanıp onayınız ile firmamız teslim eder.
Tüm taşıma işlemi bittikten sonra eksiksiz olarak eşyalarınızı teslim alırsınız. Buna yönelik sizden taşınma sözleşmesine imza atmanız beklenecektir.