Asansörlü Nakliye

Asansörlü nakliye hizmetlerini Ankara’ya ilk getiren firmalar arasında olan Akbaba Nakliyat ile artık eşyalarınız güvenilir ellerde.

Eşya taşımacılık sisteminde asansörlü nakliyat son yılların taşımacılık hizmetleri arasında bulunan en iyi nakliye ekipmanları arasındadır. Bu sistem ile güvenilir, hızlı ve kaliteli olarak şehir içi, şehirler arası taşımacılık hizmeti alabilirsiniz. Asansörlü evden eve nakliyat 15 ile 25 kat arasında yükselebilen yani metre hesabı olarak 65 metre yükselen, otomatik, manuel teknolojiye sahip Alman üretimi teknolojidir.

Asansörlü taşımacılık sistemi olmadan önce bina içinde eşyalar taşınırdı. Yüksek katlardan insan yardımıyla indirilen eşyalarda haliyle bina içerisinde sağa sola çarparlardı. Bundan dolayı eşyaların zarar görme ihtimali oluşmaktaydı. Asansörlü evden eve nakliyat teknolojisini tercih ettiğinizde hiç bu durumları yaşamayacak ve eşyalarınız güvenli olarak taşınacaktır.

Asansörlü nakliyat ve evden eve nakliyat hizmetleri öncesinde muhakkak ücretsiz ekspertiz talebinde bulunmalısınız. Eksper açı operatörüyle gelerek eviniz önünde asansör kurulum açısını gözlemler. Bunun kontrolünü sağlayarak gerekli taşınma programını hazırlamalıdır. Ofisimizin adresi için lütfen bağlantıya tıklayın.

asansörlü nakliyat ankara