KURUMSAL

Biz Kimiz?

Akbaba Nakliyat Ankara Evden Eve Nakliyat Ltd.Şti. Esat caddesinde 1974’den bu yana siz değerli müşterilerine şehir içi ve şehirlerarası bir çok taşınma hizmeti sağlamıştır. Türkiye’de bulunan bir çok bireysel ve kurumsal olarak nakliye hizmeti vermiş profesyonel evden eve nakliyat firmasıdır.

“Ulaştırma Bakanlığı tarafından şehir içi ve şehirler arası nakliyat hizmeti verebilmek adına K1,K3 eşya taşıma yetki belgelerine sahip firmalar arasındayız. Ayrıca “Akbaba Nakliyat” ismimiz Türk Patent Enstitüsü tarafından teklif hakları ile korunan ve Ankara’nın en eski nakliyat firmaları arasındayız. İsmimiz bir çok kişi tarafından taklit edilmektedir. Lütfen taşınma öncesinde çalışmış olduğunuz firmaların gerçeklik derecesini sorgulamayı ihmal etmeyiniz.”
ankara evden eve nakliyat

Profesyonel Ekibimiz ve Donanımlı Araçlarımız ile

Eşyalarınız Bizimle Güvende

Ücretsiz Ekspertiz​

Bu hizmetimiz ücretsiz olarak sağlanmaktadır ve nakliyat talebinde bulunan her müşterimize firmamızın personelleri eşyaların gerekli incelemelerini yapar.

Yetki Belgeli​

Ulaştırma Bakanlığı tarafından şehir içi ve şehirler arası nakliyat hizmeti verebilmek adına K1,K3 eşya taşıma yetki belgelerine sahip firmalar arasındayız.

Marka Tescil Belgeli

“Akbaba Nakliyat” ismimiz Türk Patent Enstitüsü tarafından teklif hakları ile korunan ve Ankara’nın en eski nakliyat firmaları arasındadır.

Güvenli Paketleme​

Siz değerli müşterilerimizin eşyalarına zarar gelmemesi için tüm eşyalarınızı özenle paketliyoruz. Kırılmaya müsait eşyalarınızı ayrıca paketliyor ve muhafaza ediyoruz.

36.820+

Üzerinde Müşteri

4.6/5

Google Haritalar

47

Yıllık Deneyim

2124

Teşekkür Formu

81

İle de Nakliyat

29

Ekip Üyesi

evden eve nakliyat ankara
Taşımacılık hizmetlerinde yaşanan sıkıntıları görüp, kaliteli çözüm üretme yolunda ilerleme kaydeden nakliyat şirketimiz son model eşya taşıma araçları ve alanında uzman personelleri ile sizlere hizmet vermektedir. Elemanlarımızın her biri alanında uzman personellerden oluşup firmamız bünyesinde çalışan kalifiye personelden oluşum göstermektedir. Geçmişten almış olduğumuz deneyim ve tecrübelere dayanarak, işimize teknolojiyi entegre edip bizi tercih eden tüm müşterilerimize ekonomik bütçelerde kaliteli, güvenli olarak nakliyat hizmeti vermekteyiz. Evden eve nakliyat Ankara ve diğer tüm illerimiz için bizi tercih edebilirsiniz.
Referanslarımız

Neden Biz?

Türkiye’de ki en eski nakliyat firmalarındanız. Müşterilerimiden aldığımız geri dönüşlerden kalitemizi hissedebilirisiniz. Değinmek isterizki en az şikayeti olan firmalardanız. Tüm müşterilerimizin sorunlarıyla yakından ilgilenmekteyiz. Pozitif geri dönüşleriniz, istekleriniz veya şikayetleriniz için lütfen formu doldurunuz. Sizler için buradayız.
evden eve nakliyat
Nakliyat şirketimiz Ankara’da kurulmuş olup sektörde 1974’den beri bilgi birikimiyle bu güne kadar birçok bireyin ve kurumun nakliye hizmetlerini sağlamış bir şirket olarak edinmiş olduğumuz deneyim ve tecrübeyi sizlerle paylaşıyoruz. Yukarıda bulunan referanslar tamamen Akbaba Nakliyat’a ait olup firmamızdan hizmet alan kuruluşların logoları yer almaktadır. Aynı zamanda bu firmalardan teşekkür belgeleri alarak çalışma ofislerimizde muhafaza ediyor, firmamızı ziyaret eden müşterilerimize bu teşekkür belgelerini göstermekten gurur duyuyoruz.