AKBABA
NAKLİYAT

Ankara / Esat Caddesinde 1974 yılın'dan beri, Türkiye'ye hizmet veren, güvenilir ve fiyat açısından rekabetci bir nakliye şirketine yönelik büyük bir ihtiyaca yanıt olarak kurulmuştur. İşletme Sahiplerinin ve çalışanların desteklediği bir misyon ve vizyonla Akbaba'nın yolu açık ve kesindir
Kurumsal Hizmet

SİZLER İle BİRLİKTE

50

YILLIK TECRUBE

Hakkımızda

Kurul Mesajı

HASAN TIRIL

Genel Kurul Başkanı50 yıldır Baba'dan Oğul'a devam eden mesleğimiz ve sizlere güvenilir nakliye hizmetleri sunmanın gururunu yaşıyoruz. Müşteri memnuniyeti her zaman önceliğimiz oldu. Sektördeki deneyimimizle eşyalarınızın güvenli taşınmasını sağlıyoruz. Güven, dürüstlük ve kalite temel değerlerimizdir.


Sizin benzersiz ihtiyaçlarınıza uygun çözümler sunuyoruz. Uzman ekibimiz, özel gereksinimlerinizi dikkate alarak en uygun planlamayı yapacak. Şeffaf iletişim politikamızla sizi her aşamada bilgilendiriyoruz.


Müşterilerimiz bizim için çok değerli. Bize olan güveniniz ve sadakatiniz için teşekkür ediyoruz. Kaliteli ve güvenilir nakliye hizmetleri sunmaktan mutluluk duyarız. Her türlü soru ve talebinizi memnuniyetle karşılıyoruz..

Müşterİ

EKİP ÜYESİ

Lokasyon

KURUMSAL DENEYİM

Şeffaf Sırlar

BAŞARININ 12 KURALI


Akbaba Nakliyat'ta 12 kural ve temel değerleri oluşturarak, her bireyin başarılı olması ve şirketin başarısını belirleyen ekibin bir parçası olması için koşullar oluşturduk.

01

Dürüstlük

Akbaba Nakliyat Taşıyıcılarında dürüstlüğün güven ve destek ortamı yarattığına inanıyoruz. Çalışanlarımıza ve sürücülerimize, onların bize davranmasını istediğimiz gibi davranırız.
02

Eşitlik

Akbaba Nakliyat, fırsat eşitliği sağlayan bir işverendir. Çeşitliliğe sahip bir iş gücüne ulaşmaya kendimizi tamamen adadık ve taciz ve ayrımcılıktan arınmış bir ortam sağlamaya güçlü bir şekilde bağlıyız.
03

Güvenirlilik

Müşteri tabanımızı istikrarlı bir şekilde arttırırken hizmet kalitesine çok dikkat ediyoruz. Olağanüstü hizmetle günlük gönderilerin etkin yönetimi, şirketin güvenilir bir ortak ve işveren olarak itibarını geliştirmesine olanak tanır.
04

Sorumluluk

Taşıyıcı olmak, şirketin çevresel ve sosyal refah üzerindeki etkilerini değerlendirmek ve sorumluluk almak demektir. Akbaba Nakliyat, çeşitli ücretli programlar ve avantajlar sağlayarak, sosyal açıdan önemli ve hayırsever projelere katılarak, çevre üzerindeki etkiyi en aza indirecek önlemler alarak çalışanların ve yerel toplulukların yaşam kalitesini sürekli olarak iyileştirir.
05

İstikrar

İstikrar, ilerlemek için sağlam bir temel sağlayan temel şeyleri güvence altına alma sanatıdır. İş ortaklarımızı ve çalışanlarımızı ilk günden bugüne bizimle iş yapmaları memnun etmektedir.
06

Saygı

Taşımacılık endüstrisinin üretkenliği ve sorunsuz çalışması, sevkiyat görevlilerinin ve sürücülerin iyi koordine edilmiş çalışmalarına bağlıdır. Bu nedenle Akbaba Nakliyat'ta her şeyden önce karşılıklı saygı temelinde dostane, verimli ve sağlıklı bir çalışma ortamı oluşturuyoruz.
07

Konfor

Kamyon şoförü olmak sadece bir işten çok bir yaşam tarzıdır. Akbaba Nakliyat'ta biz buna sadece KONFOR katıyoruz. İş yerindeki konforun yaşam kalitesinin bir göstergesi olduğunun farkındayız. Bu nedenle, bu konuya büyük önem veriyoruz ve en yüksek fiyatlar, en iyi fayda paketleri, en son model ekipman, aile dostu ve evcil hayvan dostu politikalar ve çok daha fazlasını sunarak pazara liderlik ediyoruz.
08

Esneklik

Akbaba Nakliyatta'da Organizasyonel Esneklik, çalışanlarımıza mükemmel bir iş-yaşam dengesi sunarken, hizmet teklifinin genel değerini en üst düzeye çıkarmamıza olanak tanır. Hedef müşterilerimizin ve çalışanlarımızın tercihlerini değiştirerek, iş ortamındaki değişikliklere göre hızla uyum sağlamak için doğuştan gelen yetkinliği ile sağlanır.
09

Güvenlik

Güvenlik, yönetimle başlayan ve Organizasyonun her kademesine yayılan temel değerimizdir. Akbaba Nakliyatta'ta kendimizin ve çevremizdekilerin güvenliği için kişisel sorumluluk alıyoruz.
10

Denge

Akbaba Nakliyat'ta, iş-yaşam dengesinin en güçlü biçiminin, çalışanların kendi denge tanımlarını takip etmelerini sağlayan esnek çalışma seçeneklerinden kaynaklandığına inanıyoruz. Çalışanlarımızın dengeli bir yaşam tarzı elde etmelerine yardımcı olmak için çeşitli programlar ve programlar sunuyoruz.
11

Sağlık

Akbaba Nakliyat'ta, bakımın her düzeyinde fırsatlar yaratarak fiziksel ve zihinsel sağlığı destekliyoruz. Güçlü sağlıklı yaşam programlarımız, zamanlarının çoğunu direksiyon başında geçirenler ve ofiste çalışanlar için formda ve sağlıklı kalmayı kolaylaştırmak için tasarlanmıştır.
12

Ekip

Ekip çalışması, her üyenin ortak çabasıdır. Akbaba Nakliyat'ta 12 kural ve temel değerleri oluşturarak, her bireyin başarılı olması ve tüm şirketin Başarısını belirleyen EKİP'in bir parçası olması için koşullar yaratıyoruz.

Takipte Kal

Telefon

0 (532) 607 89 15
0 (312) 436 75 65
0 (312) 436 61 31