Parça Eşya Taşımacılık

Profesyonel Kadro ve Sigortalı Taşımacılık

Parça Eşya Taşımacılık

Parça eşya taşımacılık hizmetlerinde tüm Türkiye genelinde evden eve ve ofisten ofise parça eşya nakliye hizmetleri sağlamaktayız. Parça eşyalar hangi grup eşyalardan oluşmaktadır?

Bekar eşyası, öğrenci eşyası, çeyiz eşyası, birkaç parça kanepe, dolap, masa vb. eşyalardır. Türkiye’nin her tarafında araçları bulunan şirketimizin komple eşya taşımacılık veya parça eşya taşımacılığı hizmetlerinde sigortalı, ekonomik ve güvenilir olarak hizmet vermekteyiz.

Parça eşya taşımacılığı diğer nakliye hizmetlerine göre daha ekonomik olmaktadır. Çünkü araçlarımız Türkiye içerisinde yaygın olarak dolaştığı için birkaç parça eşyayı araçlarımıza yerleştirerek eşyamızın gideceği güzergahı da aynı olacağından dolayı ekonomik olarak taşınmaktadır. Parça eşya taşımacılığı hizmetlerinde ücretsiz danışmanlık hizmeti almak için bizimle günün her saati iletişime geçebilirsiniz.

Ulaştırma Bakanlığı tarafından almış olduğumuz K1,K3 eşya taşıma yetki belgeleri ile Türkiye geneline sorunsuz, güvenilir ve ekonomik olarak sizlere hizmet vermekteyiz.


Son model taşımacılık araçlarımız ile sadece eşya taşıma işleri için özel üretim araçlarımızla eşyalarınız güvenilir ellerde.

Parsiyel eşya taşımacılığı hizmetlerinde şehir içi ve şehirler arası tüm nakliye hizmetleri 50.000 TL’ye kadar sigorta kapsamı içerisindedir. Akbaba Nakliyat ile ister evden eve, isterseniz ofisten ofise taşımacılık hizmeti alabilirsiniz.

18.6.2017 16:17:04

Etiketler: Akbaba Evden Eve Nakliyat Tic. Ltd. Şti.,Ankara Nakliyat Firmaları,Evden Eve Nakliyat Ankara,Evden Eve Nakliyat İstanbul

Hizmet verdiğimiz İşlemler

Hizmetlerimiz Profesyonelce ve Sigortalı olarak Yapılır..

Ev Eşya Depolama - Ankara
Parça Eşya Taşımacılık - Ankara
Kurumsal Eşya Taşımacılık - Ankara
Ofis Büro Taşımacılık - Ankara
Şehirlerarası Nakliyat - Ankara
Şehiriçi Nakliyat - Ankara
Asansörlü Nakliyat - Ankara
Evden Eve Nakliyat - Ankara
Sigortalı Nakliyat - Ankara
Ücretsiz Ekspertiz - Ankara